Epilasyon

Vücudumuzdaki istenmeyen misafirler tüyler, çoğu zaman kıyafet tercihlerinizi kısıtlayan büyük problem ve özellikle yazın günlük hayatımızı kısıtlayan bir dert…

Geçmiş yıllarda tüyler büyük bir problemken, günümüzde teknoloji sayesindegelişen epilasyon yöntemleriyle tüysüz, lekesiz, batıksız bir cilde sahip olmak mümkün. Epilasyon cihazından çıkan ışınların, kıl köklerine gönderilmesiylebu köklerin zayıflatılarak, yok edilmesi işlemi olarak tanımlanıyor. Epilasyon, kıl kökünü tahrip eder ve tekrar çıkmasına engel olur. Ağda ve diğer geleneksel yöntemlere göre birçok avantajı bulunan cihazlı epilasyon;

  • Acısızdır,
  • Güvenilirdir,
  • Çok kısa sürede uygulanabilir,
  • Cilde zarar vermez,
  • Estetik açıdan kötü bir görünüme yol açan batıklar için idealdir,
  • Kıl dönmesi gibi sağlık problemlerinde kullanılan bir yöntemdir,
  • Hijyeniktir,

Tüm bu avantajları bir araya getiren epilasyon ile en önemli sorunlardan biri olan istenmeyen tüyler bir sorun olmaktan çıkarıyor.

Epilasyon Nedir?

Epilasyon çatısı altında birçok yöntem kullanılır.  Ancak kullanım kolaylığı ve epilasyon sürecine getirdiği yeniliklerle diğerlerinden ayrılan SHR epilasyon, güvenilir bir tercih sunuyor. Uygulaması acısızdır ve son derece pratiktir. Buz başlığı sayesinde, epilasyon sırasında kişi son derece konforludur. Eski tip cihazları geride bırakan SHR epilasyon sistemi, ütüleme tekniğini kullanarak ağrısız ve acısız bir deneyim sunar.SHR tekniğinde acılı,  yüksek enerjili tekil darbelere ihtiyaç duyulmaz.

Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Veda Edin

İstenmeyen tüylere etkili çözümler sağlayan SHR epilasyon, farklı cilt renklerine  göre ayarlanabildiğinden, dört mevsim rahatlıkla uygulanarak büyükkonfor sağlıyor. Geleneksel yöntemlerden birçok yönde ayrılan SHR epilasyon, ütüleme teknolojisi ile kalıcı kıl gidermede istenilen sonuçlar elde edilirken eski sistemlerdeki leke ve yara risklerini minimize ediyor.